NOVO GASTRONOMSKO DRUŽENJE

12/01/2018

I ovog januara organizujemo druženje za naše učenike i veliki kulinarski okršaj pod budnim okom Nikole Bukarice. Sa našim gošćama iz Francuske koje su na stručnoj praksi u Srbiji, probaćemo specijalitete iz Engleske, Francuske i Nemačke. O detaljima ćemo Vas upoznati kasnije a pozvani su svi naši učenici!

Vesti & Promocije >>

  • DISCLAIMER * Profesionalno ponašanje i korektan odnos * Potpuna tačnost i verodostojnost svih objavljenih informacija * Strukturalni tok podučavanja prilagođen potrebama polaznika
  • Prilagođavanje polaznicima sa posebnim zahtevima u smislu termina i programa obuke u okviru mogućnosti škole * Priprema za IELTS i TOEFL * Cene u skladu sa vrednostima pruženih usluga i realnim ekonomskim okruženjem * Mogućnost konsultacija i saveta pri odabiru programa
  • Interaktivna nastava uz korišćenje najsavremenijih tehničkih sredstava * Iznad svega, prijatna radna atmosfera * Naš sajt sadrži linkove prema drugim sajtovima za čiji sadržaj i politiku privatnosti ne snosimo odgovornost